BLOG

Ankh Anahtarı

 •  31.03.2020
 •  
Detay

YAŞAM ÇİCEĞİ VE SIRLARI

 •  31.12.2019
 •  
YAŞAM ÇİCEĞİ VE SIRLARI Günümüzde yavaş yavaş evren ile ilgili merak ettiğimiz gerçeklere kavuşabilmek için bilimi kullanmaktayız. Bilim neticesinde açığa çıkan bu bilgiler, bilincin evrilmesine de katkı sağlamaktadır. Kısacası evreni anlatan bu geometri; Evrene ait tüm bilgi ve gizemi açıklarken, varlığımızın temelinde yatan form ve gerçeğimizin kutsal düzenini de göstermektedir. En belirgin şekilde Yaşam Çiçeği ile ifade edilen Kutsal geometri, içinde bütün yaradılışı barındırdığı söylenmektedir. Gördüğümüz her şeyin bu modelle oluşturulduğu, hatta yaradılışın sırları ve bilgilerini de içinde barındırmaktadır. İçinde bulunduğumuz evrende bir denge ve bir düzen bulunmaktadır. Bu içinde yaratılmış bir, yaratılmış bir mükemmellik ve var olan her şeyin temelinde de Kutsal Geometri bulunmaktadır. Yaşadığımız evrende her şey bir düzen içerisindedir. Baktığımız her yerde bu müthiş geometri ile karşılaşmamız mümkündür. Bugün sizler ile bu konu ile ilgili Yaşam Çiçeği ve sırları hakkında birçok bilgiyi paylaşacağız.
Detay

YÜZÜK PARMAK ÖLÇÜMÜ NASIL BULABİLİRİM?

 •  20.12.2019
 •  
YÜZÜK PARMAK ÖLÇÜMÜ NASIL BULABİLİRİM? Evet! Bugün geldik herkesin çok merak ettiği bir başka konu olan “Parmak ölçümü nasıl bulurum?” sorusunun yanıtını sizler ile paylaşmaya. Hepimiz, kadın veya erkek fark etmez, kendimiz veya sevdiğimiz birisi için yüzük almayı planlamışızdır. Ama çoğu kez parmak ölçüsü konusuna takılmışızdır. Biz kadınların parmak ölçümüze uygun bir yüzüğü bulmak için bir aksesuarcıda, takı satan bir yerlerde kim bilir kaç yüzük denemişliğimiz vardır. Bu gibi yerlerde kendimize uygun yüzüğü bulmak hem deneme yanılma yöntemi kolay olduğundan hem de bize yardım edebilecek kişilerin var olmasından dolayı kolaydır. Peki ya internet üzerinden yaptığımız alışverişler için ne yapabilirim? İşte tam bu noktada parmak ölçünüzü bilmek zorundasınız. Yoksa o çok sevdiğiniz yüzük ya parmağınıza olmayacak ya da bol geldiği için takamayacaksınız. Peki ya erkekler bu problemler ile nerede karşılaşıyor dersiniz? İsterler ise bir takıcıda karşılaşabilirler, fakat onlar içinde bu problem ile savaşmak kolay. Zor olan ise, damatlarımızın durumu. Evlenme teklifi edecek damat adaylarımız müstakbel eşleri için yüzük almak niyeti ile kuyumcuya girdiklerinde “Eşinizin parmak ölçüsünü biliyor musunuz?” sorusu ile şoka uğrarlar. Gelin kadınlar, erkekler ve damat adayları parmak ölçümüzü nasıl alıyoruz beraber öğrenelim…
Detay

ÇOCUKLAR Ve YETİŞKİNLER İÇİN GÜMÜŞ ÇATAL-BIÇAK KULLANIMININ FAYDALARI

 •  6.12.2019
 •  
Dünya gelişmeye devam ediyor ve her yeni bir gün yeni bir şey öğrenerek hayatımıza devam ediyoruz. Yaşadığımız her çağa insanlık olarak bir isim takıyoruz ve onun bitmesi ile yeni çağa adapte olmaya çalışıyoruz. Günümüz insanları şuan içinde bulunduğumuz çağı bilgi veya teknoloji çağı olarak adlandırmayı seviyor. Bu isimler yanlış değil. Şuan içinde bulunduğumuz günde bilgi öyle her yerde ki, ona ulaşmak için elimizi telefonumuza atıp birkaç kelime yazmamıza bakar. Önemli olan bilgiliyi doğru ve faydalı bir şekilde kullanmak. Biz bugün sizler ile bu faydalı bilgilerden sadece birini paylaşacağız “Biz yetişkinler ve çocuklar için gümüş çatal bıçak kullanımının neden faydalı “. Bu konu hakkında sizi bilgilendirmeden önce, gelin hep beraber “Gümüş Nedir?” konusuna göz atalım.
Detay

Gümüş Suyunun Faydaları?

 •  30.11.2019
 •  

GÜMÜŞ SUYU FAYDALARI?

Bugün sizler ile paylaşacağımız yazımızın konusu; gümüş suyu ve sağladığı faydaların neler olduğu… Sizler gümüş suyu hakkında ne kadar bilgilisiniz? Hiç bu konu hakkında merak ettikleriniz oldu mu? Gümüş suyunun bizler için sağladığı faydalar hakkında bilginiz var mı? Eğer bu konu hakkında bilgi edinmek istiyorum diyorsanız, aradığınız tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz…

Detay

Gümüş Parlatma Yöntemleri

 •  23.11.2019
 •  

Gümüş parlatma yöntemlerinin anlatıldığı bu yazımızda 925Okka gümüş bileklik, kolye, küpe ve tüm gümüş takılarınızı nasıl parlatabileceğinizi açıkladık.

Detay

Kişi Özel Hediye Seçeneklerinde Gümüş Takı Farkı

 •  9.11.2019
 •  

Özel günlerde kişiye özel hediye kadın ve erkek için aynı derecede sevindirici etkiye sahip olsa da, ürün seçimi yapmak her zaman kolay olmayabiliyor.

Detay

Gümüş Takının Tarihteki Yeri

 •  9.11.2019
 •  

Keşfi milattan öncesine dayanan ve yüzyıllardır kadınların en yaygın kullandığı aksesuarlar arasında yer alan gümüş takı, tarih boyunca popülaritesini kaybetmemiştir.

Detay