671 sonuçtan 1-40 arası gösteriliyor

Gümüş Bileklik Modelleri
Kadınlar için takı yüzyıllardır vazgeçilmez bir gelenek gibidir. Güzelliklerine daha da ışıltı katmak isteyen kadınlar kıyafetlerini bileklik, yüzük, kolye, küpe gibi aksesuarlarla taçlandırmak ister. Hal böyle olunca takı sektörü de her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Kadınların aksesuar kullanımında dikkat ettikleri en önemli nokta kıyafetlerini kombinleyen tarzda ürünler olsa da kaliteden ödün vermek istemezler. Aksesuar fiyatları göz önüne alındığında altının alım gücüne bağlı olarak fazla çeşitlendirilememesi, imitasyon ürünlerin de kullanışsızlığı nedeniyle kadınlar gümüş takı çeşitlerine yönelmektedir.

Gümüş Bileklik Revaçta
Aksesuar çeşitleri arasında tüm zarafetiyle ışıldayan gümüş bileklik modelleri, kadınların en çok tercih ettikleri takı çeşitleri arasında üst sıralarda yer alıyor. Birbirinden şık tasarımlarıyla göz dolduran taşlı, işlemeli, figürlü gümüş bileklik ve bilezik modelleri, kadınların bileklerinde adeta zarafetin bir yansıması olarak kendini gösteriyor. Birbirinden farklı tasarımlarıyla sadelikten hoşlanan kadınlardan başlayarak en sofistike zevklere sahip olan kadınlara kadar geniş bir yelpazeye hitap eden bu bileklikler kendine has ışıltılı gri renginin yanı sıra artık altın ve rose renklerde de üretilebiliyor. Deri parçaları, boncuklar ve daha birçok şekilde renkli olarak tasarlanabilen bileklikler böylece tüm zevklere hitap edebilir bir hal alıyor.

Sayısız tasarımlarıyla gümüş bileklikler, temsil ettikleri tarzı yansıtmakta en iddialı parçalar arasında. Sadece tasarımcıların ellerinden çıkmakla kalmayan aynı zamanda kişiye özel olarak çok farklı modelleri de bulunan gümüş bileklikler, hediyelik çeşitleri arasında da iddialı bir yere sahip. Eşine, sevgilisine ya da annesine özel günlerde değerli bir hediye vermek isteyenler için gümüş bileklik, hem gösterişli hem de genel olarak tüm kadınlara hitap eden bir aksesuar olması nedeniyle tercih sebebi oluyor. Özellikle son dönemin en dikkat çekici tasarım akımları arasında yer alan charm gümüş bileklik ve cam göz nazar boncuklu gümüş zincir bileklik modelleri sezonun dikkat çeken aksesuarlarından. Sevdiğini sevindirmek isteyen beylerin tek yapmaları gereken ise bu sayısız tasarımın içinden sevdiklerinin zevklerini bilerek ona göre bir hediye seçmek diyebiliriz. Zira kadınlar için önemli olan pek çok detay erkeklerin gözünden kaçabiliyor ve bu da hediye seçiminde özellikle takı ve aksesuar tercih eden erkekleri oldukça zorlayabiliyor. Hediye olarak gümüş bileklik almaya karar verdiyseniz, karşınızdaki kişinin kullandığı aksesuarlara bakmanız yeterli. Ancak yine de tam olarak emin olamıyorsanız, kelepçeli ve üzeri sade işlemeli bir model almak belki daha doğru seçim olacaktır. Gümüş bileklik ve bilezik modelleri için 925okka.com sitesini ziyaret edebilir, eşsiz tasarımlar arasından en uygun modeli seçebilirsiniz.

49% İndirim
49% İndirim
49% İndirim
18% İndirim
38% İndirim
36% İndirim
45% İndirim
52% İndirim
45% İndirim
47% İndirim
47% İndirim
47% İndirim
44% İndirim
52% İndirim
47% İndirim
49% İndirim
46% İndirim
20% İndirim
17% İndirim
19% İndirim
18% İndirim
21% İndirim
21% İndirim
20% İndirim
20% İndirim
20% İndirim
20% İndirim
13% İndirim
19% İndirim
18% İndirim
21% İndirim
13% İndirim
13% İndirim
19% İndirim
19% İndirim
19% İndirim
39% İndirim
39% İndirim