759 sonuçtan 1-40 arası gösteriliyor

Gümüş Küpe Modelleri
Kadınlar arasında oldukça yaygın kullanılan ancak son dönemlerde erkeklerin de ilgi duyduğu bir aksesuar haline gelen küpe, bilindiği üzere kulağa takılan bir aksesuar. Gümüş küpe, altın küpe, imitasyon küpe, cam küpe ve daha pek çok çeşidine rastlayabileceğimiz çeşitleri bulunan bu aksesuarın tarih öncesi zamanlardan beri hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanıldığını biliyor muydunuz? İnsanlar değerli malzemelerden tasarladıkları küpeleri tılsım, aksesuar ve buna benzer amaçlarla kulaklarında taşımışlar ve bu şekilde duygu ve düşüncelerini yansıtmışlardır. Tarihin akışı içinde dönem dönem moda haline gelen küpe modelleri, üretildiği zamanın şartlarına ve yaşanan olaylara göre de farklılık göstermiştir. Son olarak günümüzde süs ve karşı cinsi etkileme amaçlı olarak kullanılmakta olan bu aksesuar, endüstrinin gelişmesi ve sektördeki çeşitliliğin artmasıyla birlikte oldukça çok tüketilmeye başlanmıştır.

Gümüş Küpe Modelleri ve Farklı Tarzlar
Tasarımı ile olduğu kadar üretildiği malzemenin de oldukça önemli olduğu düşünüldüğünde gümüş küpe modelleri, yaygın olarak tercih edilmekte diyebiliriz. Erkekler için çok fazla olmasa da kadınlar için oldukça geniş bir yelpazede tasarlanan gümüş küpeler, taşlı, işlemeli, ya da sade tasarımlarıyla hemen her zevke ve tarz uygun olarak raflarda yerini buluyor. Kalitesi ve özgün tasarımlarıyla kadınların vazgeçilmezi olarak da aksesuar dolaplarının belki de en büyük yerini kaplıyor. Gümüş küpe denildiğinde aklımıza parlak gri renkli küpeler gelse de artık rose ve altın renklerde de üretilebiliyor. Bu haliyle de kadınlar için daha geniş bir kullanım imkanı sağlıyor. Zira bazı kadınlar için altın rengi vazgeçilmezken bazı kadınlar moda küpe modelleri olarak rose gümüş tasarımları tercih edebiliyor. Gümüşün değerli bir mücevher ve altına göre daha erişilebilir olması diğer bir tercih sebebi. Birbirinden farklı modeller arasında taşlı sallantılı gümüş küpe mi yoksa halkalı ya da montür çivili gümüş küpe mi alacağına karar veremeyen kadınlar, hepsini aynı anda alabildiği gibi, kendi zevkinin dışına çıkmayan ve farklı tarzları tercih etmeyen kadınlar aynı küpe modelinin farklı renklerini de bir çırpıda satın alabiliyor. Hal böyle olunca sektördeki tasarımcılara güncel modayı yakalamak adına çok iş düşüyor. Sürekli yeni modeller üretmek ve beklentileri karşılamak gümüş tasarımcıları için hiç kolay olmasa gerek.

Kadınların Vazgeçilmezi Gümüş Küpe
İster minimalist tarzda olsun ister bohem ya da feminen… Küpe her kadın için vazgeçilmez bir aksesuar ve hemen her kadının yüzünü güldüren hediyelerin başında geliyor. Tarza göre tasarım tercihleri değişiklik gösterse de kadınların hayatında gencinden yaşlısına genel bir geçerliliği olduğu aşikâr. Hediye seçenekleri arasında da bu nedenle küpe başı çeken aksesuarlar arasında yer alıyor. Şıklığın tamamlayıcısı olarak tercih edilen küpe modelleri arasında ise en yaygın model ise gümüş halka küpe… Uzun yıllardır asla vazgeçilmez bir aksesuar olarak kullanılan bu halka küpe modellerinin sade, sıra taşlı, renkli taşlı, damla detaylı gibi sayısız seçeneğe sahip olduğu düşünüldüğünde seçim yapmak zorlaşıyor. İnternetten alışverişin hayatımıza girmesi ile birlikte erişilebilen modellerde büyük artış yaşanması da cabası. Ancak yine de kendi tarzını bilen kadınlar için bu detay çok mühim değil. Gümüş alışveriş her daim zevkle yapılmaya devam ediyor. Kendinize ya da sevdiğinize alabileceğiniz en şık gümüş küpe modelleri için 925okka.com sitesini ziyaret edebilir, şıklığınızı tamamlayan detaylara kolaylıkla erişebilirsiniz.

49% İndirim
40% İndirim
49% İndirim
43% İndirim
44% İndirim
39% İndirim
39% İndirim
39% İndirim
39% İndirim
39% İndirim
49% İndirim
39% İndirim
32% İndirim
40% İndirim