597 Ürün Mevcut

Çok Satanlar


Gümüş Yüzük Modelleri

Yüzük kimi zaman medeni hali göstermenin bir yolu, kimi zaman da ruhunuzu yansıtmanın… Kadınların olduğu kadar erkeklerin de vazgeçilmezi olan gümüş yüzük ise bambaşka bir serüven gibi. Üzerinde sayısız mesajı barındırabilen işlemeleri, çeşitli büyüklük ve değerlerde taşları, bazen de sade bir halka tasarımıyla parmaklarımızda yerini alan gümüş yüzük takıldığı parmağa göre anlamı değiştiğine inanılan bir aksesuar. Evli insanların yüzük parmaklarına alyans takma geleneğinin milattan önceki zamanlardaki eski Mısır geleneklerine dayandığını göz önüne alırsak, diğer parmaklara takılan yüzüklerin aslında çok fazla bir anlamı olmadığını da kabul etmek gerekiyor. Pek çok kadın alyans dışındaki yüzüklerinin ölçüsünde sorun yaşadığında uygun olan parmağına kullanıyor olabileceği gibi, gözüne hoş geldiği haliyle de istediği parmağına yüzük takabilmekte. Bu nedenle sağ elinde alyans kullananların nişanlı, sol elinde alyans kullananların ise evli oldukları mesajı dışında kesin bir yargıya varmamakta fayda var. Bu arada alyans neden yuvarlak halka şeklinde olur diye merak ediyorsanız, hemen söyleyelim. Eski Mısır’da halka sonsuzluğu simgeliyor ve evliliğin sonsuza dek sürmesi için alyans bu şekilde tasarlanıyor.

Gümüş Yüzük Modelleri Saymakla Bitmiyor

Günümüzde aksesuar kıyafetlerimizin olmazsa olmaz bir parçası durumunda ve neredeyse bir küpe, bir kolye ya da bileklik, yüzük gibi bir iki parça aksesuarımız olmadan kapı dışarı çıkmıyoruz. Giyim sektöründeki gelişmeyle birlikte elbette aksesuarlarda da inanılmaz bir çeşitlilik hakim. Gümüş yüzük hem erkeklere hem de kadınlara hitap eden bir aksesuar olması nedeniyle de oldukça geniş bir model yelpazesine sahip. Tasarımcıların günün modasını takip ederek ürettikleri gümüş yüzük modelleri arasında kendi zevkinize uygun bir parça bulmamanız neredeyse imkansız. Modern çizgileri ile şık bir görünüme sahip olabildiğiniz gibi, üzerinde tarihi bir simge barındıran yüzük modelleri sizi nostaljik ve Retro bir tarza büründürebilir. Hatta sofistike kadınlar için modern ve klasik çizgilerin bir arada bulunduğu yüzük modelleri bulmak bile mümkün. Kısacası ister taşlı gümüş yüzük olsun, ister özel tasarım gümüş yüzük olsun, isterse gümüş eklem yüzük olsun sonuç değişmeyecektir. Size kendinizi en iyi hissettiren model her zaman en iyi modeldir.

Hediye seçiminde de yüzük önemli bir yere sahip. Nişanda tercih edilen altın alyanslar, evlilik teklifinde moda olan tek taş pırlantalar kadar büyük bir anlam yüklemesek de karşınızdaki kişiye iletmek istediğiniz mesajı en anlamlı haliyle yansıtabilecek önemli bir hediye seçeneği olduğu söylenebilir. Sevdiğinizin yüzünde kocaman bir gülümseme oluşturacak anlamlı bir hediye elbette sizi de mutlu eder. Böyle durumlarda eğer sadece onu ne kadar sevdiğinizi ve önemsediğinizi belirtmek istiyorsanız yüzüğün modelinden çok tarzına ve tabi ki daha da önemlisi yüzük ölçüsü konusuna dikkat etmelisiniz. Kadınlar önemsendiklerini ve özel olduklarını bilmek isterler. İşte gümüş yüzük hediyesi bunun için en iyi fırsattır. Onun parmağına tam uyan tarzına uygun bir yüzük modeli kesinlikle puan kazandıran hamlelerdendir. Peki sevdiğinizden gizlice yüzük ölçüsü nasıl mı alınır? İşte o konuda tüm maharetinizi göstermelisiniz. Belki kullandığı yüzüklerden birisini kendi parmağınızda deneyerek yerini aklınızda tutmak işe yarayabilir. Önemli olan onun tarzını yakalayabilmek ve abartılı derecede farklı ölçülerde yüzük hediye etmemektir. İsterseniz size ya da sevdiğinize uygun en özel güm