Türkiye ve Avrupa’nın seçkin ustaları tasafından tasarlanıp özenle hazırlanan 925Okka, bu sayede ürün yelpazesindeki çeşitliliği ile beğeni toplamaktadır. Her sezon değişen ve gelişen aksesuar dünyasına farklı bir soluk getirmeyi hedefleyen 925Okka, gümüş takı koleksiyoncularının bir numarası olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir. Çalışan, modern, çağdaş kadın ve erkek tüketicileri hedefleyen 925Okka, yurtiçi ve yurtdışında her geçen gün artan müşteri portföyü ile yeni bir güne başlamaktadır 925Okka Online Mağazası Dünyanın her yerine gönderim sağlamakta ve N11,Trendyol gibi Sanal Pazar Devlerine Ürün Tedarik Etmektedir.

Google İşletme Yorumlarımız

 • 5 star review  Buradaki yorumlara güvenerek sipariş verdim. Gerçekten çok olumlu. Her konuda hızlı ve anlayışlı bir üslup ile müşterisini bilgilendiren çok güzel bir işletme. Herkese tavsiye ediyorum .

  thumb Yücel Hacıoğlu
  Temmuz 2, 2020
 • 5 star review  Eşime kolye aldım, kafama takılan sorulara hızlı cevap aldım. Ürünün kalitesi ve teslimatından memnun kaldım.

  thumb yigit zengin
  Temmuz 26, 2020
 • 5 star review  Hem sipariş alırken,hem ürünlerimi gönderirken göstermiş olduğunuz özen için size çok teşekkürederim.Ürünleriniz gerçekten çok kaliteli ve çok zevkli,ılgili ve dürüst bir firmasınız kesinlikle herkese tavsiye ederim.

  thumb Serdar Selmanoğlu
  Ekim 10, 2020
 • 5 star review  Ürünler hem uygun fiyatlı hem kaliteli ve satıcı ilgli. Aile üyelerime ve arkadaşlarıma hediye alırken kendime de ufak bir hediye almaktan kendimi alıkoyamıyorum 🙂 Her zevke uygun ürün var, satıcıyı kesinlikle tavsiye ederim!

  thumb l1 cy
  Ekim 11, 2019
 • 5 star review  Güvenilir. Mağaza sahibi Whatsapp’tan birebir ilgilendi. Aldığım kolye gayet kaliteli ve sitedeki ürün fotoğrafı neyse o.

  thumb Emre Taha Demir
  Ekim 28, 2020
 • 5 star review  Ürünler harika. Uygun fiyatlı ve kaliteli. Teslimat gayet hızlıydı ve satış öncesi desteği ile oldukça ilgililer. Güzel ve İyi bir firma, tavsiye ederim.👍🏼

  thumb Kürşat L.
  Ekim 10, 2020
 • 5 star review  Gümüş takı denildiğinde herkese 925 okka'yı öneriyorum. Daha önce sipariş verdim ve her seferinde beni yanıltmadılar, ürünümü güzel bir şekilde paketleyip hızlı bir şekilde gönderdiler. Görseldeki neyse onu gönderdiler, bu yüzden çok memnunum. Tavsiye ederim.

  thumb Zafer Kavaklı
  Ekim 13, 2020
 • 5 star review  Gümüş takı satın almak isteyenler için en ideal yer. Her konuda detaylica ilgileniyorlar ayrıca inanılmaz hızlı kargo. Çok teşekkür ederiz 🙂

  thumb Cihan Duran
  Aralık 23, 2019
 • 5 star review  Ürünlerin seçimleri ve müşterisine olan özenli yaklaşımları ile takdiri gerçekten hakediyorlar. Benim için güzel bir alış veriş oldu. En ufak bir sorun yaşamadım. Kişiye özel, tasarım hediye düşünenler için en doğru adres...

  thumb Taner Gezici
  Ekim 13, 2020