Türkiye ve Avrupa’nın seçkin ustaları tasafından tasarlanıp özenle hazırlanan 925Okka, bu sayede ürün yelpazesindeki çeşitliliği ile beğeni toplamaktadır. Her sezon değişen ve gelişen aksesuar dünyasına farklı bir soluk getirmeyi hedefleyen 925Okka, gümüş takı koleksiyoncularının bir numarası olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir. Çalışan, modern, çağdaş kadın ve erkek tüketicileri hedefleyen 925Okka, yurtiçi ve yurtdışında her geçen gün artan müşteri portföyü ile yeni bir güne başlamaktadır 925Okka Online Mağazası Dünyanın her yerine gönderim sağlamakta ve N11,Trendyol gibi Sanal Pazar Devlerine Ürün Tedarik Etmektedir.

Google İşletme Yorumlarımız

 • Eşime kolye aldım, kafama takılan sorulara hızlı cevap aldım. Ürünün kalitesi ve teslimatından memnun kaldım.

  yigit zengin Avatar yigit zengin
  Temmuz 26, 2020
 • Cok tesekkur ederim kargom geldi memnunum sağolun..iyi gunler..❤❤

  Leyla Acikalin Avatar Leyla Acikalin
  Kasım 1, 2020
 • Ürünlerin seçimleri ve müşterisine olan özenli yaklaşımları ile takdiri gerçekten hakediyorlar. Benim için güzel bir alış veriş oldu. En ufak bir sorun yaşamadım. Kişiye özel, tasarım hediye düşünenler için en doğru adres...

  Taner Gezici Avatar Taner Gezici
  Ekim 13, 2020
 • Gümüş takı satın almak isteyenler için en ideal yer. Her konuda detaylica ilgileniyorlar ayrıca inanılmaz hızlı kargo. Çok teşekkür ederiz 🙂

  Cihan Duran Avatar Cihan Duran
  Aralık 23, 2019
 • Buradaki yorumlara güvenerek sipariş verdim. Gerçekten çok olumlu. Her konuda hızlı ve anlayışlı bir üslup ile müşterisini bilgilendiren çok güzel bir işletme. Herkese tavsiye ediyorum .

  Yücel Hacıoğlu Avatar Yücel Hacıoğlu
  Temmuz 2, 2020
 • Güvenilir. Mağaza sahibi Whatsapp’tan birebir ilgilendi. Aldığım kolye gayet kaliteli ve sitedeki ürün fotoğrafı neyse o.

  Emre Taha Demir Avatar Emre Taha Demir
  Ekim 28, 2020
 • Ürünler harika. Uygun fiyatlı ve kaliteli. Teslimat gayet hızlıydı ve satış öncesi desteği ile oldukça ilgililer. Güzel ve İyi bir firma, tavsiye ederim.👍🏼

  Kürşat L. Avatar Kürşat L.
  Ekim 10, 2020
 • Sistemsel bir sıkıntı olduğu söylendi ve problemim şimdilik çözüldü. İşini hakkıyla yapanlara haksızlık yapmak yakışmaz. Sistemsel sıkıntılarınızı bir an önce daha yapıcı hale getirip çözmeniz dileğiyle. Bol satışlar diliyorum.

  Yusuf Kaplan Avatar Yusuf Kaplan
  Aralık 1, 2021
 • Gümüş takı denildiğinde herkese 925 okka'yı öneriyorum. Daha önce sipariş verdim ve her seferinde beni yanıltmadılar, ürünümü güzel bir şekilde paketleyip hızlı bir şekilde gönderdiler. Görseldeki neyse onu gönderdiler, bu yüzden çok memnunum. Tavsiye ederim.

  Zafer Kavaklı Avatar Zafer Kavaklı
  Ekim 13, 2020
 • Hem sipariş alırken,hem ürünlerimi gönderirken göstermiş olduğunuz özen için size çok teşekkürederim.Ürünleriniz gerçekten çok kaliteli ve çok zevkli,ılgili ve dürüst bir firmasınız kesinlikle herkese tavsiye ederim.

  Serdar Selmanoğlu Avatar Serdar Selmanoğlu
  Ekim 10, 2020